Transport zmarłych

W ramach usług pogrzebowych wykonujemy również transport zmarłych – krajowy i zagraniczny. Zajmujemy się przewożeniem zmarłych z domów, szpitali i hospicjów. Usługę świadczymy 24 godziny na dobę, 365 dni w roku – także w niedziele i święta: 508 154 625

Sprowadzamy zmarłych z całego świata. Byliśmy we wszystkich krajach Europy, w USA, Kanadzie, Rosji, na Bliskim Wschodzie czy w Australii.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że śmierć bliskiej osoby jest bardzo bolesnym doświadczeniem. Jeszcze trudniej jest w przypadku jej śmierci daleko od domu. Dlatego też Internetowy Dom Pogrzebowy Poznań pomaga swoim Klientom w tych trudnych chwilach, starając się możliwie jak najbardziej ulżyć im w obowiązkach związanych ze sprowadzeniem ciała zmarłego.

Podczas transportu ciała z zagranicy często pojawiają się problemy i nieprzewidziane trudności. Kwestie formalne są w wielu przypadkach zbyt zawiłe dla osób niedoświadczonych w tym temacie. Wiąże się to z ogromnym stresem i dodatkowym bólem. Dzięki nam będą Państwo mogli ich uniknąć.

Internetowy Dom Pogrzebowy Poznań jest nową firmą, ale nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży pogrzebowej, zdobyte w renomowanych zakładach pogrzebowych z terenu całej Polski. Ich wiedza jest gwarantem pomyślnego i bezpiecznego transportu. Wiele osób przekonało się o niezawodności naszych ludzi.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy o kontakt pod numerem:

508 154 625

Łącząc się w bólu po stracie bliskiej osoby, wykonujemy krajowy i międzynarodowy transport zwłok. Nasi wykwalifikowani pracownicy są do Państwa dyspozycji przez całą dobę. Niezależnie od tego, gdzie na świecie osoba zmarła, ciało sprowadzimy szybko i z należytym szacunkiem.

Międzynarodowy transport zwłok – dlaczego my?

Posiadamy niezbędne uprawnienia i zezwolenia, pozwalające wykonywać międzynarodowy transport zwłok. Mamy doświadczenie w wykonywaniu takiego transportu, co ułatwia nam sprawne przejście przez określone wymogi formalne.

Wykwalifikowani pracownicy dzięki dużej empatii starają się odciążyć najbliższych w tych trudnych chwilach. Dysponujemy specjalistycznymi samochodami przeznaczonymi do transportu ciał. Mamy uprawnienia zezwalające na transport zmarłych nawet z najodleglejszych miejsc.

Przewozimy zmarłych ze szpitala, domów pomocy społecznej czy hospicjów, odciążając rodzinę w tych trudnych chwilach. Internetowy Dom Pogrzebowy Poznań jest młodą firmą, ale posiada pracowników z wieloletnim doświadczeniem w transporcie zmarłych. Specjalistyczny międzynarodowy transport zwłok wymaga od wykonujących go ogromnej wiedzy gwarantującej bezpieczne wykonanie. Jeżeli transport ciała wymaga użycia transportu lotniczego, jesteśmy w stanie zrealizować takie zlecenie.

Choć jesteśmy młodą firmą, wykonaliśmy już wiele takich transportów z niemal każdego miejsca na ziemi. Łącząc się w bólu po stracie kogoś bliskiego, staramy się odciążyć rodzinę, dopełniając wszelkich formalności związanych z transportem ciała i uroczystością pogrzebową.

Międzynarodowy transport zwłok
 

© 2024 Internetowy Dom Pogrzebowy Poznań - Wszystkie prawa zastrzeżone.