Usługi pogrzebowe Poznań

Internetowy Dom Pogrzebowy Poznań świadczy usługi pogrzebowe – Poznań i okolice, na wszystkich cmentarzach komunalnych i parafialnych. Naszym zadaniem jest dostarczenie Poznaniakom najwyższej jakości usług pogrzebowych.W tej trudnej chwili, jaką jest śmierć bliskiej osoby, otaczamy troskliwą opieką rodzinę zmarłego, pomagając jej we wszystkich formalnościach związanych z organizacją pogrzebu. Zdajemy sobie sprawę z tego, jaka na naszych barkach spoczywa odpowiedzialność. Dlatego nigdy nie pozwalamy sobie na najdrobniejsze nawet zaniedbania.

Internetowy Dom Pogrzebowy Poznań oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe, w zakres których wchodzą:

 • bezgotówkowe usługi w ramach zasiłku pogrzebowego;
 • pomoc w załatwieniu spraw związanych z pogrzebem, z obsługą kościelną, cmentarną oraz urzędami;
 • całodobowy transport osób zmarłych – na terenie całego kraju oraz poza jego granicami;
 • przygotowanie osoby zmarłej do pochówku;
 • oprawa muzyczna;
 • sprzedaż trumien, urn i innych akcesoriów pogrzebowych;
 • wieńce, wiązanki, kwiaty;
 • nekrologi;
 • sprzątanie i dezynfekcja pomieszczeń po zmarłych.

5 zasad Internetowego Domu Pogrzebowego

 1. Poszanowanie uczuć i przekonań religijnych rodziny zmarłego.
 2. Sprzęt najwyższej klasy.
 3. Kredytowanie kosztów ceremonii pogrzebowych.
 4. Dostosowanie oferty do możliwości finansowych rodziny zmarłego.
 5. Najważniejsze są potrzeby i życzenia naszych Klientów.

Usługi pogrzebowe Poznań

Kierując się powyższymi pięcioma zasadami, zawsze dokładamy wszelkich starań, by nasi Klienci otrzymali najwyższą jakość usług. Internetowy Dom Pogrzebowy Poznań zajmuje się organizowaniem pogrzebów oraz obsługą formalno-prawną związaną z przygotowywaniem pochówku. W swojej pracy szczególną wagę przykładamy do Państwa potrzeb i oczekiwań. Pragniemy, by organizowane przez nas pożegnania zmarłych miały charakter indywidualny i były pełne szacunku oraz miłości.

Dokładamy wszelkich starań, by jakość świadczonych przez nas usług zawsze utrzymywała się na jak najwyższym poziomie. Nasi pracownicy to ludzie, którzy mają świadomość głębokiego smutku towarzyszącego ich pracy. Swoje obowiązki wykonują więc godnie i z poszanowaniem uczuć wszystkich osób zaangażowanych w ceremonię.

Zdajemy sobie sprawę z tego, w jak trudnej sytuacji znajdują się Państwo, przychodząc do nas. Dlatego służymy pomocą i wsparciem we wszystkich aspektach przygotowywania pochówku. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami i sprawami urzędowymi, by Państwo mogli skupić się na żałobie. Organizacja pogrzebów w Poznaniu i okolicach obejmuje również szereg bezpłatnych usług.

Ceremonie pogrzebowe na najwyższym poziomie

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nasz zakład pogrzebowy zajmuje się wszystkimi kwestiami związanymi z obsługą ceremonii pogrzebowych. Zajmujemy się każdym szczegółem, który wymaga uwagi w tym trudnym czasie. Przeprowadzimy Państwa przez wszystkie formalności i zadbamy o każdy drobiazg, zapewniając tym samym organizację pogrzebu na najwyższym możliwym poziomie. Posiadamy szeroką ofertę trumien, urn i innych akcesoriów pogrzebowych, jak wieńce, krzyże, tabliczki oraz nagrobki. Wszystko do Państwa dyspozycji.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt – o każdej porze – pod numerem telefonu 508-154-625.

Usługi pogrzebowe Poznań
 

© 2024 Internetowy Dom Pogrzebowy Poznań - Wszystkie prawa zastrzeżone.