Akcesoria pogrzebowe

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także różnorodne akcesoria pogrzebowe, jak krzyże, antaby, relikwiarze czy tabliczki. Czasami najdrobniejsze detale decydują o całości. Na to, w jaki sposób żałobnicy przeżyją pogrzeb mogą mieć wpływ tak niewielkie drobiazgi, jak rodzaj wybranego krzyża czy tabliczki umieszczonej na trumnie. Może się wydawać, że to nieistotne. Prawda jest jednak taka, że każdy szczegół ma znaczenie, kiedy pragniemy ostatecznie pożegnać ukochaną osobę.

Poniżej prezentujemy Państwu produkty stanowiące uzupełnienie pozostałego asortymentu – trumien, urn czy kwiatów. Zachęcamy, by również tym akcesoriom poświęcić odrobinę uwagi.

Galeria: akcesoria pogrzebowe


Poznań pogrzeb

Informacja

Powyższa lista produktów ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Zawarte na niniejszej stronie informacje nie stanowią zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 556 kodeksu cywilnego. Opis towaru następuje wyłącznie w umowie jego sprzedaży. Informujemy również, że nasz asortyment się zmienia i może się zdarzyć, iż dany produkt może nie być aktualnie dostępny.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem pod całodobowym numerem telefonu:

508 154 625

Akcesoria pogrzebowe
 

© 2024 Internetowy Dom Pogrzebowy Poznań - Wszystkie prawa zastrzeżone.