Trumny kremacyjne

Przedstawiamy Państwu trumny kremacyjne dostępne w Internetowym Domu Pogrzebowym Poznań. Trumny przeznaczone do kremacji są wykonane w różnych wymiarach oraz z różnych materiałów. Posiadamy w ofercie zarówno trumny drewniane, jak i kartonowe.

Gdy ciało zmarłego ma zostać poddane kremacji, musi zostać umieszczone w komorze kremacyjnej w specjalnie przystosowanej do tego celu trumnie – sztywnej, wytrzymałej oraz w pełni palnej. Podstawowym warunkiem jest w tym przypadku brak jakichkolwiek metalowych części.

Jaką trumnę kremacyjną wybrać?

Wszystko zależy przede wszystkim od Państwa osobistych przekonań. Trumna drewniana jest najczęściej wybierana – częściowo z powodu tradycji. Trumny kartonowe wielu osobom wydają się nietrwałe oraz mniej godne dla zmarłego. Są jednak tańsze, dzięki czemu zmniejszają ostateczne koszty ceremonii pogrzebowej.

Koszt trumny kremacyjnej zależy głównie od jej rodzaju. Szczegóły mogą Państwo poznać podczas rozmowy z naszym zakładem pogrzebowym.

Galeria trumien kremacyjnych


Poznań pogrzeb

Informacja

Powyższa lista produktów ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Zawarte na niniejszej stronie informacje nie stanowią zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 556 kodeksu cywilnego. Opis towaru następuje wyłącznie w umowie jego sprzedaży. Informujemy również, że nasz asortyment się zmienia i może się zdarzyć, iż dany produkt może nie być aktualnie dostępny.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem pod całodobowym numerem telefonu:

508 154 625

Trumna kremacyjna 243609
 

© 2024 Internetowy Dom Pogrzebowy Poznań - Wszystkie prawa zastrzeżone.