Trumny drewniane

W naszej ofercie znajdą Państwo trumny drewniane najwyższej jakości, za przystępną cenę. Trumny wykonane z różnych gatunków drewna są pięknym sposobem na uczczenie pamięci o swoich bliskich. Choć wszystkie ziemskie rzeczy przemijają, trumna jest znaczącym gestem uhonorowania przeżytego życia oraz symbolem życia w świecie duchowym.

Każda z naszych trumien jest ręcznie wykonywana przez najwyższej klasy specjalistów. Używają oni wysokiej jakości drewna pochodzącego z ekologicznej wycinki. Także wykończenia trumien – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz – są wykonywane z najlepszych materiałów.

Galeria: trumny drewniane


Poznań pogrzeb

Informacja

Powyższa lista produktów ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Zawarte na niniejszej stronie informacje nie stanowią zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 556 kodeksu cywilnego. Opis towaru następuje wyłącznie w umowie jego sprzedaży. Informujemy również, że nasz asortyment się zmienia i może się zdarzyć, iż dany produkt może nie być aktualnie dostępny.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem pod całodobowym numerem telefonu:

508 154 625

Trumny drewniane
 

© 2024 Internetowy Dom Pogrzebowy Poznań - Wszystkie prawa zastrzeżone.