Urny metalowe

Nasze urny metalowe wykonywane są przez wykwalifikowanych rzemieślników, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w wytwarzaniu tego typu produktów. Wspomagani przez nowoczesną technologię, tworzą prawdziwe dzieła sztuki pogrzebowej, które są nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim oddają hołd przeżytemu życiu.

Wiele pięknych, tradycyjnych urn kremacyjne wykonanych jest z metalu. Rodziny zmarłych często wybierają metalowe urny, ponieważ są trwałe, atrakcyjne i dostępne w różnych cenach, będąc tym samym odpowiednie na każdą kieszeń. W Internetowym Domu Pogrzebowym mogą Państwo wybierać z wybierać spośród prostych urn lub czegoś bardziej wyjątkowego (jak artystyczne urny z brązu). Nasze urny metalowe są wykonane w różnych technikach, dzięki czemu prezentują różne style dekoracyjne – zarówno świeckie, jak i religijne.

Galeria: urny metalowe


Poznań pogrzeb

Informacja

Powyższa lista produktów ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Zawarte na niniejszej stronie informacje nie stanowią zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 556 kodeksu cywilnego. Opis towaru następuje wyłącznie w umowie jego sprzedaży. Informujemy również, że nasz asortyment się zmienia i może się zdarzyć, iż dany produkt może nie być aktualnie dostępny.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem pod całodobowym numerem telefonu:

508 154 625

Urna mosiężna L25
 

© 2024 Internetowy Dom Pogrzebowy Poznań - Wszystkie prawa zastrzeżone.