Mobilne biuro 24H

Bez wychodzenia z domu spotkaj się ze swoim osobistym asystentem społecznym, który pomoże zaplanować pogrzeb oraz zadba o dopełnienie wszystkich formalności.

Zmarł ktoś bliski i potrzebujesz wsparcia? Nie wiesz, w jaki sposób załatwić formalności związane z pogrzebem? Zadzwoń: 508 154 625. Twój osobisty asystent przyjedzie i zajmie się szczegółami.

Dodatkowo, korzystając ze wsparcia mobilnego asystenta społecznego, otrzymasz rabat w wysokości 5% na wszystkie usługi oferowane przez Internetowy Dom Pogrzebowy Poznań. Poza tym nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów związanych z zamówieniem usług pogrzebowych.

W czym pomoże Twój asystent?

  • Przygotuje harmonogram wszystkich prac związanych z pogrzebem;
  • Dopełni wszelkich formalności związanych z przygotowaniem pogrzebu – pomoże wypełnić wszystkie niezbędne dokumenty;
  • Zadba o przygotowanie ciała zmarłego do pochówku;
  • Przeprowadzi bezgotówkowe rozliczenie kosztów pogrzebu w ramach zasiłku pogrzebowego;
  • Zapewni opiekę prawną, jeśli taka będzie potrzebna;
  • Doradzi we wszystkich sprawach związanych z pogrzebem.

Mobilne biuro asystenta społecznego jest dostępne przez całą dobę – w każdym miejscu. W Twoim domu lub innym wskazanym przez Ciebie punkcie miasta Poznania i okolic.

Spotkaj się z asystentem
Masz pytania? Zadzwoń (24h):
508 154 625

Mobilne biuro – wszystko w jednym miejscu

Zdając sobie sprawę z tego, jak trudnym doświadczeniem jest śmierć bliskiej osoby, przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową propozycję – w pełni mobilne biuro dostępne przez całą dobę w każdym punkcie Poznania. Wystarczy zadzwonić i umówić się na spotkanie w celu zorganizowania pogrzebu. Nie ma potrzeby wychodzić z domu. Należy jedynie podać swój adres asystentowi, który przyjedzie, by omówić wszystkie szczegóły oraz dopełnić wszelkich koniecznych formalności.

Przygotowanie uroczystości pogrzebowej nie będzie dla Państwa dodatkowym obciążeniem. Dzięki pomocy asystenta wszelkie trudności zmniejszą się do minimum.

Mobilne biuro jest dużym ułatwieniem szczególnie dla osób starszych, chorych i niepełnosprawnych, pensjonariuszy domów opieki, a także pacjentów szpitali. Osoby te nie zawsze mają możliwość samodzielnego zorganizowania ceremonii pogrzebowej bliskiej osoby. Wiemy jednak, jak ważne jest zadbanie o przygotowanie ostatniej drogi.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały czas.

Spotkaj się z asystentem
Masz pytania? Zadzwoń (24h):
508 154 625

 

Mobilne biuro pogrzebowe
 

© 2024 Internetowy Dom Pogrzebowy Poznań - Wszystkie prawa zastrzeżone.