Podziękowania

Co Klienci mówią o naszej pracy?

„To był pierwszy pogrzeb w moim życiu. Myślę, że bez profesjonalnej pomocy nie poradziłbym sobie. Bardzo Państwu dziękuję za wsparcie i zajęcie się najbardziej skomplikowanymi kwestiami podczas tego trudnego dla mnie czasu.”

– Daniel Chmura

„Za godną oprawę uroczystości pogrzebowej mojego ojca, składam na Państwa ręce wyrazy podziękowania od siebie i całej mojej rodziny.”

– Agnieszka Stefaniuk

„Chciałbym serdecznie podziękować za zorganizowanie pogrzebu w dniu wczorajszym w Poznaniu. Chwalę sobie Państwa wyczucie oraz empatyczne podejście. Jestem za to niezmiernie wdzięczny.”

– Mateusz Kopacki

„Bardzo Państwu dziękuję za piękną ceremonię mojej cioci, z którą byłam mocno związana. Jej odejście było bolesne, a Wasza pomoc okazała się nieoceniona.”

– Anna Nowacka

„Bardzo dziękuję za zorganizowanie pogrzebu mojej mamy. W tym wyjątkowo ciężkim okresie otrzymaliśmy fachową pomoc i wsparcie. Osobne podziękowania kieruję do Pana Antoniego. To bardzo uczynny i współczujący człowiek. Dzięki jego postawie czułem się nieco lepiej. Jeśli ktoś będzie chciał zorganizować pogrzeb, polecam Pana Antoniego. Najlepiej od razu o niego prosić.”

– Tomasz L. z Poznania

„Wykonanie usługi ekshumacji przebiegło wzorowo. Dziękuję i polecam.”

– Aniela Wieczorek

„Byłam już na kilku pogrzebach, ale ten organizowany przez Poznański Dom Pogrzebowy okazał się najlepszy. Nie wiem, czy w przypadku pogrzebu można mówić w kategoriach „lepszy-gorszy”, ale chciałam w tym miejscu wyrazić swoją wdzięczność za profesjonalizm i szacunek, z jakim traktowano mnie i moją rodzinę. Bardzo Państwu dziękuję.”

– Maria Lewandowska

„Chciałem podziękować za profesjonalne przygotowanie ceremonii pogrzebowej mojego teścia. Pozdrawiam pracowników Poznańskiego Domu Pogrzebowego. Będę się za was modlić, żeby byli zdrowi i dalej wykonywali dobrą pracę.”

– Filip Kowaliński

„Dzięki firmie Poznański Dom Pogrzebowy mogłam godnie pożegnać swoją ukochaną ciocię. Panie, świeć nad jej duszą.”

– Agnieszka Karolczak

„Pogrzeb babci to był pierwszy, w jakim brałam udział. Byłam bardzo smutna, ponieważ bardzo kochałam babcię. Nie chciałam jej jeszcze żegnać. Dziękuję Wam za troskliwe potraktowanie mojej rodziny. Już od samego początku czułam, że jesteśmy w dobrych rękach. Polecam szczególnie pana Antoniego, który swoją postawą udowodnił, że w firmie pogrzebowej nie chodzi tylko o pieniądze. Był bardzo pomocny i wsparł nas dobrym słowem. Dziękuję Panu.”

– Karolina

„Dziękujemy za piękną posługę.”

– Tomasz z rodziną

„Sprawna, elegancka obsługa pogrzebu, polecam!”

– Franciszek Sztyler

„Dziękuję za ceremonię pogrzebową, która była wykonana w bardzo piękny i elegancki sposób. Byłem wzruszony podczas ostatniego pożegnania. Panowie z domu pogrzebowego zajęli się wszystkimi szczegółami, dzięki czemu mogłem skoncentrować się na opłakiwaniu taty. Bóg zapłać.”

– Adam Woliński

„Czasami trudno wyrazić wdzięczność. Chciałabym jednak napisać kilka dobrych słów o pracownikach Domu Pogrzebowego. Przede wszystkim rzuciło mi się w oczy ich zaangażowanie i szacunek, z jakim traktują zmarłego. Oni nie tylko wykonują swoją pracę. Sprawiają wrażenie osób głęboko przejętych bólem rodziny zmarłego. Bardzo im dziękuję za takie podejście do obsługi pogrzebu.”

– Helena Radwańska

„Oto firma, którą można każdemu polecać. Są profesjonalistami w każdym calu.”

– Zofia Kuźniak

„Bardzo dziękuję za godną posługę. Dzięki wam mogłam pożegnać swoją mamę w sposób, na jaki zasłużyła.”

– Magdalena K.

„W załatwianiu formalności związanych ze sprowadzeniem ciała mojego ojca z Niemiec wykazaliście się nie lada profesjonalizmem. Było trochę kłopotów ze strony urzędników niemieckich, ale panowie z domu pogrzebowego poradzili sobie ze wszystkim. Doceniam ich pracę.”

– Joanna Nowak

„Składam serdeczne podziękowania waszej firmie za organizację pogrzebu.”

– Grażyna z Poznania

„Dziękuję za piękny i wzruszający pogrzeb. Będę was polecać, choć mam nadzieję, że nie będę miała okazji uczestniczyć w kolejnym pogrzebie przez długi czas.”

– Elwira Wesołowska

„Bardzo profesjonalnie przeprowadzona ekshumacja z cmentarza Miłostowo na Górczyn do grobu rodzinnego wykonana z Godnością i Powagą. Można z całkowitą odpowiedzialnością polecić wasz zakład pogrzebowy.”

– Bogdan K.

„Bardzo dziękuję za zorganizowanie pogrzebu bliskiej osoby. W tym smutnym dniu otrzymałam fachową pomoc i wsparcie. Osobne podziękowania kieruję do Pana Mateusza. To bardzo współczujący, pomagający człowiek. Dzięki jego postawie czułam się bezpieczniejsza. Jeśli ktoś będzie chciał zorganizować pogrzeb, to szczerze polecam.”

– Grażyna. B.

Więcej podziękowań »

 

Podziękowania
 

© 2024 Internetowy Dom Pogrzebowy Poznań - Wszystkie prawa zastrzeżone.