Podziękowania, cz. 2

Co Klienci mówią o naszej pracy?

„Żegnałam moich najbliższych – córkę i wnuczka. Był to mój pierwszy pogrzeb. Wasza firma zapewniła wszystko, co potrzebne w tej sytuacji , bezgotówkowe rozliczenie i wskazanie, jakie dokumenty są konieczne. Przygotowaliście ceremonię pogrzebową profesjonalnie , dbając o szczegóły, o których ja nawet nie pomyślałam. Cały personel współczujący i pomocny, a panowie podczas ceremonii zachowali pełną elegancje i dostojność właśnie taką , jaka potrzebna w danej chwili. Dziękuje szczególnie Pani Marii i Panu Pawłowi, z nimi miałam kontakt osobisty, za pomoc i życzliwość w tej trudnej dla mnie chwili.”

– Renata Przyrowska

„Wyrazy ogromnego uznania i podziękowania za pomoc w zorganizowaniu uroczystości pogrzebowych mojego Taty. W tym wyjątkowo trudnym okresie czasu pracownicy firmy służą nieocenionym wsparciem, wielkim profesjonalizmem i zrozumieniem. Pani Maria to osoba, która bardzo sprawnie i z wielką życzliwością pomaga we wszystkich sprawach związanych z organizacją pogrzebu. Ze zrozumieniem, ale sprawnie – to właśnie to, co cechuje Poznański Dom Pogrzebowy. Szczególne podziękowania dla p. Krystiana, który w czasie pogrzebu jest prawdziwą ostoją i osobą, która życzliwością i spokojem pomaga przebrnąć przez tę szczególnie smutną ceremonię. Dzięki firmie Poznański Dom Pogrzebowy i jej pracownikom ostatnie pożegnanie z najbliższymi nabiera wyjątkowego znaczenia, tak jak sobie życzymy. I za to serdecznie dziękuję.”

– Magdalena Jaśkowiak

„Przyłączam się do innych podziękowań wyrażonych na tej stronie. Miałem już wcześniej do czynienia z innymi zakładami pogrzebowymi i stwierdzam, że Wasza firma zdecydowanie się wyróżnia na tle konkurencji. To był niezapomniany pogrzeb. Nawet podczas załatwiania formalności w biurze odczuwałem wysokie zaangażowanie oraz chęć udzielenia jak największej pomocy. Podczas obsługi ceremonii zwróciłem uwagę na wysoką dyskrecję i taktowne zachowanie żałobników. Wszystko przebiegło dokładnie tak, jak oczekiwałem.”

– Wojciech

„Bardzo Państwu dziękuję za sprawną i szybką obsługę. Jestem bardzo zadowolony z waszej pracy. Tym bardziej że przyjechałem aż z Australii w celu załatwienia spraw związanych z pogrzebem. Państwa pomoc okazała się dla mnie nieoceniona. Dla mnie osobiście istotny był również fakt, iż otrzymałem fakturę za wykonane usługi. Zdarzyło mi się już mieć z tym problem, podczas poprzedniego pogrzebu wykonywanego przez inną firmę.”

– Remigiusz Rutkowski

„Bardzo Panom dziękuje za wspaniałą ceremonię urządzoną dla mojej Babci. Podczas pogrzebu byłam bardzo wzruszona. Pracownik firmy pomógł mi podczas drogi do grobu, za co jestem mu niezwykle wdzięczna. Rzadko spotykam tak troskliwych młodych ludzi.”

Magdalena Stasiak

„Profesjonalnie, z wyczuciem i taktem. Dokładnie tak powinien wyglądać pogrzeb. Bardzo Państwu dziękuję.”

– Ewa Makowska

„Chciałbym serdecznie podziękować Poznańskiemu Domowi Pogrzebowemu za zaangażowanie oraz pełen profesjonalizm w organizacji pogrzebu mojego syna. Państwa posługa cechowała się ogromnym zrozumieniem i życzliwością. Dziękuję, że mogłem liczyć na pomoc w tym, jakże dla mnie trudnym, okresie. Wszystkie formalności załatwiliście Państwo w sposób, w jaki ja nie byłbym w stanie. Piękna oprawa pogrzebu, szczególnie muzyka, choć na chwilę ulżyły mojemu sercu.”

– Sebastian Piotrowski

„Bardzo dziękuję za piękne uczczenie pamięci mojego ojca.”

– Aneta Kowalska

„Witam. Serdecznie dziękuję Panu Romanowi za okazaną mi pomoc przy zorganizowaniu transportu ciała mojego ojca z Francji oraz przeprowadzenie całej ceremonii pogrzebowej. Dzięki pracy Pana i innych pracowników mogłem w spokoju i skupieniu przygotować się do ostatecznego pożegnania taty tutaj w Polsce.”

– Marcin Talarek

« Poprzednie podziękowania

Podziękowania
 

© 2024 Internetowy Dom Pogrzebowy Poznań - Wszystkie prawa zastrzeżone.