Zakład pogrzebowy Poznań

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z informacjami na temat Poznańskiego Domu Pogrzebowego. Oto zakład pogrzebowy inny niż wszystkie – wyjątkowy nie tylko w podejściu do wykonywanej pracy, ale też oferujący usługi na światowym poziomie. Współdziałamy z firmami na całym świecie i czerpiemy z ich doświadczenia oraz technologii. Dzięki temu jakość naszych usług pogrzebowych reprezentuje najnowocześniejsze zdobycze ludzkiej cywilizacji w połączeniu z wielowiekowymi tradycjami.

Organizacją pogrzebów zajmujemy się od kilku lat, choć pod szyldem Poznańskiego Domu Pogrzebowego działamy dopiero od 2015 roku. Wcześniej świadczyliśmy usługi jako Zakład pogrzebowy Chronos Deo, a część naszych doświadczonych pracowników pochodzi z innych firm pogrzebowych. Dzisiaj funkcjonujemy jako jedna grupa podmiotów gospodarczych, zrzeszonych w spółce Poznański Dom Pogrzebowy.

Pogrzeby w Poznaniu i okolicy

Oferujemy swoje usługi w zakresie organizacji pogrzebów, a także całodobowego transportu zmarłych, kremacji, ekshumacji i wielu innych kwestii związanych z chowaniem zmarłych. Pomagamy przy dopełnianiu wszelkich formalności pogrzebowych.

Oferujemy pełen zakres usług pogrzebowych:

 • kompleksową i godną obsługę pogrzebu, zapewnioną przez wykwalifikowany personel;
 • organizujemy ceremonie pogrzebowe wszystkich obrządków wyznaniowych oraz pogrzeby świeckie;
 • pomagamy w dopełnieniu wszystkich formalności pogrzebowych na cmentarzach;
 • pomagamy i doradzamy w wyborze miejsca na cmentarzu – jeśli zachodzi taka konieczność;
 • zapewniamy bezpłatny transport rodziny zmarłego do naszego biura, w celu ustalenia szczegółów ceremonii pogrzebowej (transport na terenie Poznania) – dzięki temu wszystkie formalności dopełnione zostaną w jednym miejscu;
 • zapewniamy wysokiej klasy karawany spełniające światowe wymogi sanitarne;
 • organizujemy kremacje – posiadamy własne krematorium;
 • przeprowadzamy ekshumacje na terenie całego kraju;
 • zapewniamy całodobowy transport zmarłych (krajowy i zagraniczny);
 • zapewniamy kredytowanie kosztów pogrzebu w ramach zasiłku pogrzebowego z ZUS, KRUS, MSWiA;
 • zapewniamy godne i bezpieczne przygotowanie ciała zmarłego do pogrzebu;
 • wykonujemy toaletę i kosmetykę pośmiertną;
 • zapewniamy obsługę pogrzebu przez Mistrza Ceremonii oraz oprawę muzyczną;
 • dysponujemy dużym wyborem trumien, urn, wieńców i wiązanek oraz innych akcesoriów funeralnych.

Całodobowy telefon jest do Państwa dyspozycji o każdej porze. W przypadku jakichkolwiek pytań na temat naszych usług pogrzebowych, wystarczy zadzwonić:

537 800 301

Zachęcamy także do osobistych odwiedzin naszego zakładu pogrzebowego. Wysłuchamy każdej osoby oraz postaramy się spełnić nawet najbardziej nietypowe życzenia. Nasza firma pogrzebowa zawsze dokłada wszelkich starań, aby ceremonia pogrzebowa przebiegła w sposób pełen skupienia i godności.

Zakład pogrzebowy Poznań

Miejscem usytuowania głównej siedziby naszego zakładu pogrzebowego jest Poznań, ul. Woźna 12 lok 5. W przypadku, gdy osobista wizyta w naszym biurze nie jest możliwa, jeden z naszych pracowników może pojawić się we wskazanym przez Państwa miejscu. Oprócz Poznania, najczęściej obsługujemy mieszkańców takich miast jak: Swarzędz, Mosina, Luboń, Suchy Las, Koziegłowy, Puszczykowo, Przeźmierowo, Komorniki, Czerwonak, Kórnik, Murowana Goślina.

W naszym biurze znajdą Państwo szeroki wachlarz funeraliów – występują w różnorodnej kolorystyce i stylu. Nasi doradcy pomogą Państwu dokonać wyboru elementów pogrzebu, takich jak trumny, urny oraz kompozycje kwiatowe (wieńce, wiązanki, etc.). W ofercie sprzedaży posiadamy również tabliczki aluminiowe, krzyże, szarfy, klepsydry oraz garderobę dla zmarłego.

Zakład pogrzebowy Poznań

© 2018 Poznański Dom Pogrzebowy - Wszystkie prawa zastrzeżone.