Usługi pogrzebowe Poznań

Poznański Dom Pogrzebowy świadczy usługi pogrzebowe – Poznań i okolice, na wszystkich cmentarzach komunalnych i parafialnych. Naszym zadaniem jest dostarczenie Poznaniakom najwyższej jakości usług pogrzebowych.W tej trudnej chwili, jaką jest śmierć bliskiej osoby, otaczamy troskliwą opieką rodzinę zmarłego, pomagając jej we wszystkich formalnościach związanych z organizacją pogrzebu. Zdajemy sobie sprawę z tego, jaka na naszych barkach spoczywa odpowiedzialność. Dlatego nigdy nie pozwalamy sobie na najdrobniejsze nawet zaniedbania.

Poznański Dom Pogrzebowy oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe, w zakres których wchodzą:

 • bezgotówkowe usługi w ramach zasiłku pogrzebowego;
 • pomoc w załatwieniu spraw związanych z pogrzebem, z obsługą kościelną, cmentarną oraz urzędami;
 • jeśli nie mogą Państwo przyjechać do naszego biura, jeden z pracowników Poznańskiego Domu Pogrzebowego stawi się u Państwa – zapewniamy także bezpłatny transport do naszego biura (z dowolnego miejsca na terenie Poznania);
 • całodobowy transport osób zmarłych – na terenie całego kraju oraz poza jego granicami;
 • przygotowanie osoby zmarłej do pochówku;
 • oprawa muzyczna;
 • sprzedaż trumien, urn i innych akcesoriów pogrzebowych;
 • wieńce, wiązanki, kwiaty;
 • nekrologi;
 • sprzątanie i dezynfekcja pomieszczeń po zmarłych.

5 zasad Poznańskiego Domu Pogrzebowego

 1. Poszanowanie uczuć i przekonań religijnych rodziny zmarłego.
 2. Sprzęt najwyższej klasy.
 3. Kredytowanie kosztów ceremonii pogrzebowych.
 4. Dostosowanie oferty do możliwości finansowych rodziny zmarłego.
 5. Najważniejsze są potrzeby i życzenia naszych Klientów.

Usługi pogrzebowe Poznań

Kierując się powyższymi pięcioma zasadami, zawsze dokładamy wszelkich starań, by nasi Klienci otrzymali najwyższą jakość usług. Poznański Dom Pogrzebowy zajmuje się organizowaniem pogrzebów oraz obsługą formalno-prawną związaną z przygotowywaniem pochówku. W swojej pracy szczególną wagę przykładamy do Państwa potrzeb i oczekiwań. Pragniemy, by organizowane przez nas pożegnania zmarłych miały charakter indywidualny i były pełne szacunku oraz miłości.

Dokładamy wszelkich starań, by jakość świadczonych przez nas usług zawsze utrzymywała się na jak najwyższym poziomie. Nasi pracownicy to ludzie, którzy mają świadomość głębokiego smutku towarzyszącego ich pracy. Swoje obowiązki wykonują więc godnie i z poszanowaniem uczuć wszystkich osób zaangażowanych w ceremonię.

Zdajemy sobie sprawę z tego, w jak trudnej sytuacji znajdują się Państwo, przychodząc do nas. Dlatego służymy pomocą i wsparciem we wszystkich aspektach przygotowywania pochówku. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami i sprawami urzędowymi, by Państwo mogli skupić się na żałobie. Organizacja pogrzebów w Poznaniu i okolicach obejmuje również szereg bezpłatnych usług.

Ceremonie pogrzebowe na najwyższym poziomie

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nasz zakład pogrzebowy zajmuje się wszystkimi kwestiami związanymi z obsługą ceremonii pogrzebowych. Zajmujemy się każdym szczegółem, który wymaga uwagi w tym trudnym czasie. Przeprowadzimy Państwa przez wszystkie formalności i zadbamy o każdy drobiazg, zapewniając tym samym organizację pogrzebu na najwyższym możliwym poziomie. Posiadamy szeroką ofertę trumien, urn i innych akcesoriów pogrzebowych, jak wieńce, krzyże, tabliczki oraz nagrobki. Wszystko do Państwa dyspozycji.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt – o każdej porze – pod numerem telefonu 537-800-301.

Usługi pogrzebowe Poznań

© 2018 Poznański Dom Pogrzebowy - Wszystkie prawa zastrzeżone.