Restauracja Dimitris

Restauracja Dimitris mieści się w Poznaniu na Junikowie, naprzeciwko głównej bramy prowadzącej na cmentarz Junikowo od strony ul. Grunwaldzkiej. Położenie lokalu jest jego niewątpliwą zaletą, ponieważ zlokalizowany jest przy jednej z ważniejszych ulic miasta. Na naszym terenie znajduje się parking dla samochodów, a sala zapewnia wygodne ugoszczenie do 85 osób przy miejscach siedzących.

Nasza restauracja istnieje dla Naszych Gości, czyli dla Państwa. Jesteśmy przygotowani do obsługi każdego klienta, niezależnie od jego potrzeb, jak i zasobności portfela. Serwujemy dania dla codziennych gości, a także urządzamy przyjęcia okolicznościowe o charakterze rodzinnym oraz różnego rodzaju przyjęcia dla firm i osób prywatnych.

Restauracja Dimitris może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w branży gastronomicznej oraz bogatą tradycją organizowania pogrzebin. Koszt uroczystości jest uzależniony od menu, które zostanie z Państwem ustalone. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w celu uzgodnienia szczegółów. Dodatkowo w naszej ofercie znajduje się również przygotowanie wizytówek oraz udekorowanie sali na specjalne życzenie (nie dotyczy dekorowania stołu jadalnego). Dekoracje mogą być wykonane również samodzielnie przez Klienta.

 

Adres: ul. Grunwaldzka 326, 60-166 Poznań

Telefon kontaktowy: 61 867 31 60, 601 498 189

Adres strony internetowej: restauracjadimitris.pl

Dzielnica miasta: Junikowo

Reastauracja Dimitris
 

© 2021 Internetowy Dom Pogrzebowy Poznań - Wszystkie prawa zastrzeżone.