Organizacja pogrzebu

Internetowy Dom Pogrzebowy Poznań zapewnia kompleksową obsługę ceremonii pogrzebowych, zarówno świeckich, jak i wyznaniowych. Wykonujemy pogrzeby na terenie cmentarzy komunalnych oraz parafialnych.

Asystujemy przy pogrzebach, korzystając z doświadczenia naszych pracowników oraz używając profesjonalnego sprzętu pogrzebowego (namioty dla żałobników, wysokiej klasy sprzęt audio, grawitacyjne windy pogrzebowe). Przy obsłudze uroczystości pogrzebowych korzystamy również z usług wysokiej klasy muzyków i doświadczonych mistrzów ceremonii. Kondukty pogrzebowe prowadzimy pięknymi karawanami marki Mercedes.

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi również przygotowanie nekrologów, mów pogrzebowych oraz wieńców i kwiatów.

Szczegółowych informacji na temat organizacji ceremonii pogrzebowych udzielają nasi pracownicy – pod całodobowym numerem telefonu 508 154 625. Nie tylko przygotują niezbędne dokumenty i dopełnią wszelkich formalności związanych z pogrzebem – rodziny zmarłych mogą u nich liczyć na wsparcie i radę.

Wszystkie usługi pogrzebowe związane z organizacją pogrzebu są w Internetowym Domu Pogrzebowym kredytowane. To znaczy, że znaczna część kosztów pogrzebu jest przez nas finansowana aż do otrzymania zasiłku pogrzebowego z ZUS-u.

Naszym najszczerszym pragnieniem jest to, żeby pogrzeby Zmarłych przebiegały zgodnie z Państwa oczekiwaniami oraz wymogami formalnymi nakładanymi przez przepisy prawa.

Usługi pogrzebowe Poznań
 

© 2021 Internetowy Dom Pogrzebowy Poznań - Wszystkie prawa zastrzeżone.