Gospoda Młyńskie Koło

Szanowni Państwo,

z powodu bliskości naszej restauracji do Cmentarza na Miłostowie, od samego początku naszego istnienia mieliśmy zaszczyt gościć wiele rodzin, które powierzyły nam zorganizowanie poczęstunku w tak trudnej chwili, jaką jest śmierć bliskiej osoby. Mamy świadomość, że organizacja tego typu uroczystości wymaga od nas wyjątkowego podejścia – pełnego godności i wrażliwości.

Mając na uwadze Państwa potrzeby, przygotowujemy swoje propozycje w przemyślany sposób, w pełni dostosowany do konkretnej sytuacji. Jesteśmy gotowi zrealizować wszystkie Państwa oczekiwania – choćby najbardziej wyszukane i niezwykłe. Doświadczenie naszych pracowników pozwala przygotować stypę, która godnie uczci pamięć zmarłej osoby.

Młyńskie Koło to lokal, na który składają się w sumie trzy pomieszczenia. Dwie sale mogą być wykorzystywane niezależnie od siebie lub zostać zamówione razem – tworząc w ten sposób komfortową przestrzeń na 130 osób.

Trzecie pomieszczenie to niezależny pokój z kominkiem i własnym tarasem – dla Gości ceniących sobie kameralność i melancholijny nastrój. W tej Sali można zorganizować wyjątkowy poczęstunek przy blasku płomieni z kominka oraz świec. Pomieszczenie pomieści łącznie do 18 osób.

Kuchnia, którą Państwu proponujemy, to tradycja i styl wielkopolskich domów. Stosujemy receptury naszych babć i matek, dzięki czemu serwowane przez nas potrawy charakteryzuje specjalny smak i klimat. Podstawą naszego menu jest wierność tradycji. Oczywiście jesteśmy również w stanie przygotować potrawy z innych zakątków Polski – wszystko wedle życzenia naszych szanownych gości.

Proponujemy menu w różnych wariantach od 45 zł za osobę.

Serdecznie zapraszamy!

 

Adres: ul. Browarna 37, 61-063 Poznań

Telefon kontaktowy: 61 878 99 35

Adres strony internetowej: mlynskiekolo.pl

Dzielnica miasta: Miłostowo

Gospoda Młyńskie Koło
 

© 2021 Internetowy Dom Pogrzebowy Poznań - Wszystkie prawa zastrzeżone.