Bezgotówkowe rozliczenie pogrzebu

Gdy bliska osoba odchodzi, należy zadbać o pewne kwestie formalne. Trudno jednak zająć się wszystkimi koniecznymi formalnościami w obliczu rodzinnej tragedii. Nasz Internetowy Dom Pogrzebowy wychodzi naprzeciw Państwa potrzebom w tym zakresie, oferując pomoc w dopełnieniu wszystkich koniecznych czynności urzędowych związanych z organizacją pogrzebu.

Śmierć osoby bliskiej jest dla rodziny zawsze dużym obciążeniem emocjonalnym, na które niewiele osób potrafi się przygotować. Internetowy Dom Pogrzebowy, wychodząc naprzeciw osobom niedysponującym w danej chwili większą kwotą gotówki, oferuje możliwość bezgotówkowego rozliczenia ceremonii pogrzebowej oraz wszystkich związanych z nią czynności.

Koszty pogrzebu są w tym wypadku w znacznej większości finansowane z zasiłku pogrzebowego przyznawanego przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Dzięki profesjonalnej jakości usług wykonywanych przez Internetowy Dom Pogrzebowy, możemy zaoferować rozliczanie kosztów pogrzebowych w ramach tego właśnie zasiłku. Jeśli przysługuje on osobie zmarłej lub osobie organizującej pochówek, Internetowy Dom Pogrzebowy wypełni z Państwem wszystkie potrzebne dokumenty. Sami zajmiemy się także złożeniem odpowiednich wniosków do ZUS, KRUS, WBE lub Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Dzięki temu okres żałoby przeżyją Państwo bez dodatkowego obciążenia finansowego.

BEZGOTÓWKOWO

 • zasiłek pogrzebowy rozliczamy przed pogrzebem podczas dokonywania wszystkich ustaleń;
 • nie pobieramy dodatkowych opłat ani prowizji za rozliczenie bezgotówkowe;
 • wystawiamy faktury VAT;
 • oferujemy atrakcyjne ceny kompleksowych usług pogrzebowych.

W przypadku złożenia wniosku o wypłatę środków z zasiłku pogrzebowego, wnioskodawca jest zmuszony czekać 30 dni na realizację ze strony instytucji wypłacającej zasiłek. Przy czym należy pamiętać, że wniosek można złożyć dopiero po otrzymaniu faktury z zakładu pogrzebowego. Taka procedura sprawia, że rodziny osób zmarłych są zmuszone opłacić czynności pogrzebowe z własnych środków.

Korzystając z naszych usług, mogą Państwo liczyć na kredytowanie kosztów pogrzebu do wysokości zasiłku pogrzebowego. W ten sposób uda się uniknąć większości opłat związanych z pogrzebem.

Zajmujemy się przygotowaniem ceremonii pogrzebowej nieprzekraczającej kwoty zasiłku pogrzebowego. Co za tym idzie – nie ponoszą Państwo żadnych kosztów pogrzebu. Wyjątkiem od tej reguły będzie zamówienie dodatkowych usług związanych z pogrzebem. Jeśli więc zaplanowany w porozumieniu z Państwem pochówek przekroczy 4000 PLN (wysokość zasiłku pogrzebowego), do uregulowania zostanie tylko suma wykraczająca ponad tę kwotę.

W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji: CAŁODOBOWO pod numerem telefonu 508 154 625

Wybrane usługi gratis

Zdajemy sobie sprawę z tego, że pogrzeb może być wydatkiem mocno obciążającym budżet rodziny zmarłego. Dlatego też część usług związanych z organizacją ceremonii pogrzebowej świadczymy bezpłatnie. Dzięki temu możemy do maksimum obniżyć koszty pochówku i nie narażać Państwa na niepotrzebne wydatki.

Poniżej przedstawiamy listę usług bezpłatnych:

 • dekorowanie grobu;
 • informacje i pomoc formalno-prawna;
 • dopełnianie formalności ZUS, KRUS, etc.;
 • namiot i winda pogrzebowa (jeśli istnieje możliwość ich zastosowania);
 • przemowa końcowa (na życzenie);
 • przewóz rodziny do biura w celu dopełnienia formalności;
 • nagłośnienie;
 • obrazki pamiątkowe.

Bezgotówkowe rozliczenie pogrzebu
 

© 2019 Internetowy Dom Pogrzebowy Poznań - Wszystkie prawa zastrzeżone.